Informace o zpracování osobních údajů

Hlavním kritériem při poskytování našich produktů a služeb je pro nás spokojenost našich zákazníků, a proto se snažíme každou naši nabídku přizpůsobit jejich potřebám a připravit ji v co nejlepší kvalitě. K tomu již dnes využíváme vaše osobní údaje, které zpracováváme v souladu s platnou legislativou.

Seznamte se prosím s informací, jak naše společnost Salóny DM s.r.o., provozující Svatební studio Angels,  zpracovává v souvislosti s poskytováním produktů a služeb vaše osobní údaje.

Jaké osobní údaje od vás potřebujeme?

Společnost Salóny DM s.r.o. je Správcem osobních údajů, které nám vy jako zákazník poskytujete. Shromažďujeme o vás základní osobní údaje a také osobní míry, které jsou klíčové ke správnému ušití a úpravě šatů a dalších produktů. Mezi další osobní údaje patří jméno, příjmení, titul, adresa, e-mail a telefon.

Proč je potřebujeme?

Potřebujeme znát pouze takové vaše osobní údaje, abychom vám mohli poskytnout informace o našich produktech a službách v souladu s vašimi potřebami, objednávkami a preferencemi, a to různými kanály, například poštou, elektronickými prostředky či telefonickým hovorem, nebo prostřednictvím webových stránek.

Jak s osobními údaji nakládáme?

Při zpracování vašich osobních údajů uplatňujeme následující postupy a mechanismy, protože zabezpečení a ochrana osobních údajů jsou našimi klíčovými prioritami.

Komu je zpřístupňujeme?

K vašim údajům nemá přístup žádná třetí strana s výjimkou případů, kdy k by k tomu byl zákonný důvod. S osobními údaji neobchodujeme.

Jak dlouho osobní údaje držíme?

Vaše osobní údaje zpracováváme po dobu, na kterou nám dáte k jejich zpracování souhlas.

Jaká jsou vaše práva?

Pokud si přejete získat podrobnější informace o tom, jakým způsobem zpracováváme vaše osobní údaje, nebo získat přístup ke svým osobním údajům, opravit, zablokovat nebo vymazat jakékoli osobní údaje, které se týkají vaší osoby, odvolat svůj souhlas se zpracováním osobních údajů, odstranit vaši e-mailovou adresu z našich adresářů nebo pokud máte jakékoli dotazy, připomínky či obavy ohledně našich postupů v oblasti ochrany osobních údajů, obraťte se prosím na nás kterýmkoliv kanálem.