O nás

Úvodní slovo zakladatelky

Jmenuji se Dana Metznerová a v oboru svatebních služeb působím od roku 1990. Mé nepřeberné množství zkušenosti můžete využít právě vy, stačí říci jen termín, kdy se bude konat vaše svatba a vše ostatní můžete nechat na nás. Bezstarostný usměvavý a spokojený novomanželský pár je pro nás nejlepší vizitkou. Užijte si svůj Velký Den.

Zveme všechny budoucí nevěsty i ženichy do našeho Svatebního studia ANGELS. Každý si zde může najít to své. Můžete zajistit svatbu "Na klíč" nebo nakoupit jednotlivé služby ale hlavně svatební šaty předních světových značek St. Patrick kolekce La Sposa anebo mladé a rozvíjející se značky Belle Marieé Atelier. Jsme připraveni splnit vám vaše přání a hlavně se nebojíme nových výzev. Tak přijďte a nebojte se realizovat své sny o nejkrásnějším dnu svého života, my vám s tím pomůžeme.

Za tým Svatebního studia Angels,
Dana Metznerová, majitelka

Naše přednosti

"To co je důležité pro Vás je důležité i pro nás"

1.

Nejsme půjčovna svatebních šatů, jsme první obchod se svatebními šaty v ČR.

2.

V naší prodejně se vám dostane přátelského přijetí v krásném prostředí. Náš personál umí naslouchat, postará se pečlivě a s odbornou erudicí  o vaše přání a ani kávička a sklenička sektu nemusí chybět.

3.

Připravíme vás na váš Velký den v daleko větším rozsahu, než byste si myslela. Kromě značných zkušeností máme v nabídce rovněž potřebné doplňky a tak dokážeme zařídit svatbu od A do Z .

o svatebním studiu Angels

Naše provozona

Po rozsáhlých pracích na úpravách interiéru jsme zahájili své služby v naší první provozovně v Ostravě, na Nádražní 16. Zveme všechny nevěsty k návštěvě.


Co je nového?

Ve středu 11. července jsme designovali a instalovali výzdobu svatby naší klientky v nádherném prostředí horského penzionu Jurášek v Kunčicích pod Ondřejníkem. Po nainstalování jsme pak koordinovali celý svatební den.

Fotoreportáž na našem Rajčeti ...