Svatební agentura


Dali jste se do příprav a zjistili, že už od počátku nevíte, kudy kam? Seznam při plánování svatby není krátký a vědět, za jaký konec jej uchopit, aby vše bylo dokonalé, to chce pravdu notnou dávku trpělivosti a odvahy.

Není nic lehčího, než tyto starosti přenechat druhým, tím myslíme náš svatební salon Angels. Je to ideální a nejjednodušší způsob, jak mít vše dokonalé a přesně podle představ. Každý náš krok a představu s vámi budeme samozřejmě konzultovat a upravíme vše dle vašich požadavků. Samozřejmostí je zajištění služeb fotografa, případně i kameramana, výborného cateringu, hudební produkce a také floristických služeb, aby bylo vaše místo krásně nazdobeno. Našim cílem je, aby byl váš svatební den tím nejlepším dnem ve vašem společném životě.

 

Svatební oznámení


Nedílnou součásti každé svatby je oznámení té radostné události, která bude nadcházet.
Jak jinak dát vědět všem svým příbuzným a známým, že svou lásku proměníte ve slib manželský než vytištěním svatebního oznámením, kde se všichni dozví datum a čas tohoto posvátného okamžiku.

Náš zkušený personál vám poradí s každým úskalím při výběru textu, barvy, technologie tisku a postará se o objednávku. V našem studiu máme k dispozici katalogy, kde můžete vidět a osahat si vámi vybrané oznámení. Další přidanou hodnotou je také to, že oznámení od nás již dostanete složené a připravené. Stačí jen napsat adresy vložit do obálky, ofrankovat a poslat příbuzným a známým s pozvánkou ke svatebnímu stolu.

Ptáte se kdy je třeba svatební oznámení objednávat?
Doporučujeme, aby minimálně 2 měsíce před obřadem měli pozvaní hosté oznámení s pozvánkou ke svatební tabuli. Díky tomu budou mít dostatek času na odpověď a poděkování. Potřeba je také započítat čas na případné korektury a úpravy, takže ideální doba na objednání je 3 měsíce před obřadem.